Rozpis od 27. 5. 2024 do 2. 6. 2024 (22. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Běchovice T SCX T1 SCX T2 SCX UMT SCX Vytěžovák Všechny plochy
po
27. 5.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SCX 2017
17:30 - 18:30
SCX 2018
17:30 - 18:30
SCX T2SCX 2011
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2012
17:00 - 18:30
Mladší dorost
17:30 - 19:30
Stará garda
19:15 - 20:30
Muži A | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Sokol Dolní Počernice z.s. "B"
19:30 - 21:45
SCX Vytěžovák
út
28. 5.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2SCX 2015
17:30 - 19:00
Mladší dorost
18:00 - 19:30
SCX UMTSCX 2009
17:00 - 18:30
SCX 2010
17:00 - 18:30
Muži A
19:00 - 20:30
SCX VytěžovákBrankáři - Blažek
16:30 - 18:00
Brankáři - Blažek
18:00 - 19:30
st
29. 5.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2011
17:30 - 19:00
SCX T2SCX 2009
17:30 - 19:00
SCX 2010
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2013 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Viktorka Žižkov, z.s. "C"
17:00 - 19:15
SCX 2014 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Viktorka Žižkov, z.s. "C"
17:00 - 19:15
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX Vytěžovák
čt
30. 5.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2Mladší dorost
17:30 - 19:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX UMTSCX 2017
17:00 - 18:30
SCX 2018
17:00 - 18:30
SCX Vytěžovák

31. 5.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2SCX 2016
17:30 - 19:00
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2009
16:30 - 18:00
SCX 2010
16:30 - 18:00
SCX 2012
18:00 - 19:30
SCX VytěžovákSCX 2013
17:30 - 19:00
so
1. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2
SCX UMTSCX 2014 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Dolní Břežany
09:30 - 11:45
Mladší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - TJ Sokol Řepy, z.s.
13:00 - 15:15
SCX Vytěžovák
ne
2. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B" | SKS B tým - České Budějovice B
09:45 - 12:00
SCX T2
SCX UMTSCX 2015 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
10:30 - 12:45
Mladší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - SK Ďáblice z.s. "B"
10:45 - 13:00
SCX 2010 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Sportovní klub Union Vršovice, z.s. "B"
16:30 - 18:45
SCX Vytěžovák