Rozpis od 3. 6. 2024 do 9. 6. 2024 (23. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
SCX UMT SCX T2 SCX T1 SCX Vytěžovák Běchovice T Všechny plochy
po
3. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2011
17:00 - 18:30
Stará garda
19:15 - 20:30
SCX T2SKS "U19"
15:30 - 17:00
SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX T1SCX 2017
17:30 - 18:30
SCX 2018
17:30 - 18:30
SCX Vytěžovák
Běchovice T
út
4. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2009
17:00 - 18:30
SCX 2010
17:00 - 18:30
Muži A
19:00 - 20:30
SCX T2SKS "U17"
15:00 - 16:00
SCX 2015
17:30 - 19:00
Mladší dorost
18:00 - 19:30
SCX T1SKS "U19"
10:15 - 11:45
SCX VytěžovákBrankáři - Blažek
16:30 - 18:00
Brankáři - Blažek
18:00 - 19:30
Běchovice T
st
5. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2016 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
17:00 - 19:15
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX T2SKS "U17"
15:00 - 16:30
SCX 2009
17:30 - 19:00
SCX 2010
17:30 - 19:00
SCX T1SKS "B"
09:30 - 11:00
SCX 2012 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Orlicko
16:30 - 18:45
SCX 2011 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Orlicko
16:30 - 18:45
SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2011
17:30 - 19:00
SCX VytěžovákSKS "U16"
15:30 - 17:00
Běchovice T
čt
6. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2017
17:00 - 18:30
SCX 2018
17:00 - 18:30
SCX T2Mladší dorost
17:30 - 19:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX T1SKS "B"
09:30 - 11:00
SCX Vytěžovák
Běchovice T

7. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2009
16:30 - 18:00
SCX 2010
16:30 - 18:00
SCX 2012
18:00 - 19:30
SCX 2011
18:00 - 19:30
SCX T2SKS "U19"
15:00 - 17:00
SCX 2016
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX T1SKS "B"
09:30 - 11:00
SCX VytěžovákSCX 2014
17:30 - 19:00
Běchovice T
so
8. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2014 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
08:30 - 10:45
Muži A | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Tělovýchovná jednota Praga, z.s. "B"
16:30 - 18:45
SCX T2SKS "B"
09:30 - 11:00
SCX T1
SCX Vytěžovák
Běchovice T
ne
9. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2015 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - SK Třeboradice z.s.
08:30 - 10:45
SCX 2016 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - SK Třeboradice z.s.
08:30 - 10:45
SCX 2009 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
10:45 - 13:00
SCX 2012 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Klánovice, z.s.
16:30 - 18:45
SCX 2011 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Dukla Jižní Město z.s.
16:30 - 18:45
SCX T2SKS "U16" | SKS U 16 - České Budějovice
16:30 - 18:45
SCX T1SKS "U18" | SKS U 18 - České Budějovice
14:15 - 16:30
SCX Vytěžovák
Běchovice T