Rozpis od 17. 6. 2024 do 23. 6. 2024 (25. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
SCX UMT SCX T2 SCX T1 SCX Vytěžovák Běchovice T Všechny plochy
po
17. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2011
17:00 - 18:30
Stará garda
19:15 - 20:30
SCX T2SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX T1SCX 2017
17:30 - 18:30
SCX 2018
17:30 - 18:30
SCX Vytěžovák
Běchovice T
út
18. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2009
17:00 - 18:30
SCX 2010
17:00 - 18:30
Mladší dorost
18:30 - 20:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX T2SCX 2015
17:30 - 19:00
SCX T1
SCX VytěžovákBrankáři - Blažek
16:30 - 18:00
Brankáři - Blažek
18:00 - 19:30
Běchovice T
st
19. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2014
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX T2SCX 2009
17:30 - 19:00
SCX 2010
17:30 - 19:00
SCX T1SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2011
17:30 - 19:00
SCX Vytěžovák
Běchovice T
čt
20. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2017
17:00 - 18:30
SCX 2018
17:00 - 18:30
Muži A
19:00 - 20:30
SCX T2
SCX T1
SCX Vytěžovák
Běchovice T

21. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTSCX 2009
16:30 - 18:00
SCX 2010
16:30 - 18:00
SCX 2012
18:00 - 19:30
SCX 2011
18:00 - 19:30
SCX T2SCX 2016
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX T1
SCX VytěžovákSCX 2014
17:30 - 19:00
Běchovice T
so
22. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMTTurnaj rodičů
09:00 - 14:00
SCX T2
SCX T1
SCX Vytěžovák
Běchovice T
ne
23. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
SCX UMT
SCX T2
SCX T1
SCX Vytěžovák
Běchovice T