Rozpis od 25. 3. 2024 do 31. 3. 2024 (13. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Běchovice T SCX T1 SCX T2 SCX UMT SCX Vytěžovák Všechny plochy
po
25. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2
SCX UMTSKS "B"
14:00 - 15:30
SCX 2012
17:00 - 18:30
SCX 2013
17:30 - 19:00
Starší dorost
18:30 - 20:00
Stará garda
19:15 - 20:30
SCX VytěžovákBrankáři - Blažek
17:30 - 19:00
út
26. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B"
10:00 - 11:30
SCX T2SKS "U19"
15:00 - 16:30
SCX UMTSCX 2009
17:00 - 18:30
SCX 2010
17:00 - 18:30
Starší dorost
18:30 - 20:00
Mladší dorost
18:30 - 20:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX VytěžovákBrankáři - Blažek
16:30 - 18:00
st
27. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2SKS "B"
10:00 - 11:30
SKS "U19"
15:00 - 16:30
SCX UMTSCX 2011
17:00 - 18:30
SCX 2014
17:00 - 18:30
SCX 2009
18:30 - 20:00
SCX 2010
18:30 - 20:00
SCX Vytěžovák
čt
28. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "U19"
09:30 - 11:00
SCX T2
SCX UMTSCX 2015 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Dukla Jižní Město z.s.
08:30 - 10:45
SCX 2010 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - SK Slavia Praha
10:45 - 13:00
Mladší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
13:00 - 15:15
Starší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Praga
15:15 - 17:30
Starší dorost
18:30 - 20:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX Vytěžovák

29. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B"
10:00 - 11:30
SCX T2SKS "U19"
10:45 - 12:15
SCX UMTSCX 2012 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FC Háje JM
09:30 - 11:45
SCX 2011 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FC Háje JM
09:30 - 11:45
Mladší dorost
14:30 - 16:00
SCX Vytěžovák
so
30. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "U19" | SKS U 19 - Olomouc
12:30 - 14:45
SCX T2SKS "B"
10:00 - 11:30
SCX UMTSKS "U17" | SKS U 17 - Olomouc
14:45 - 17:00
SCX Vytěžovák
ne
31. 3.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B" | SKS B tým - Robstav
09:45 - 12:00
SCX T2
SCX UMTMuži A | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - SK HOSTIVAŘ z.s.
15:00 - 17:15
SCX Vytěžovák