Rozpis od 1. 4. 2024 do 7. 4. 2024 (14. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Běchovice T SCX T1 SCX T2 SCX UMT SCX Vytěžovák Všechny plochy
po
1. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SCX 2017
17:30 - 18:30
SCX 2018
17:30 - 18:30
SCX T2
SCX UMTMladší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Slavoj Vyšehrad
14:30 - 16:45
SCX 2015 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
17:00 - 19:15
SCX 2016 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
17:00 - 19:15
Stará garda
19:15 - 20:30
SCX Vytěžovák
út
2. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2SCX 2015
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2009
17:00 - 18:30
SCX 2010
17:00 - 18:30
Mladší dorost
18:30 - 20:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX Vytěžovák
st
3. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2011
17:30 - 19:00
SCX T2SCX 2009
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2016
17:30 - 19:00
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX Vytěžovák
čt
4. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2Mladší dorost
17:30 - 19:00
SCX UMTMcDonald´s Cup
08:00 - 15:00
SCX 2017
17:00 - 18:30
SCX 2018
17:00 - 18:30
Muži A
19:00 - 20:30
SCX Vytěžovák

5. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2SCX 2016
17:30 - 19:00
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX UMTMcDonald´s Cup
08:00 - 15:00
SCX 2009
16:30 - 18:00
SCX 2010
16:30 - 18:00
SCX 2012
18:00 - 19:30
SCX 2011
18:00 - 19:30
Schůzka s rodiči - DŮLEŽITÉ
19:00 - 19:30
SCX VytěžovákSCX 2013
17:30 - 19:00
so
6. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2
SCX UMTSCX 2012 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Čáslav
09:30 - 11:45
SCX 2011 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Čáslav
09:30 - 11:45
Mladší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FK Meteor Praha VIII, z.s. "B"
14:00 - 16:15
SCX Vytěžovák
ne
7. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2
SCX UMTSCX 2014 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - TJ Sokol Stodůlky z.s. "B"
08:30 - 10:45
SCX 2012 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Spartak Hrdlořezy, z.s.
16:00 - 18:15
SCX 2011 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - SK Slovan Kunratice z.s.
16:00 - 18:15
SCX Vytěžovák