Rozpis od 8. 4. 2024 do 14. 4. 2024 (15. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Běchovice T SCX T1 SCX T2 SCX UMT SCX Vytěžovák Všechny plochy
po
8. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B"
14:00 - 15:30
SCX 2017
17:30 - 18:30
SCX 2018
17:30 - 18:30
SCX T2SKS "B"
14:00 - 15:30
SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2014
17:30 - 19:00
SCX UMTSKS "U19"
15:00 - 16:30
SCX 2011
17:00 - 18:30
Mladší dorost
17:30 - 19:30
Stará garda
19:15 - 20:30
SCX Vytěžovák
út
9. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B"
10:00 - 11:30
SCX T2SKS "U17"
16:00 - 17:00
SCX 2015
17:30 - 19:00
SCX UMTSKS "U17"
16:00 - 17:00
SCX 2009
17:00 - 18:30
SCX 2010
17:00 - 18:30
Mladší dorost
18:30 - 20:00
Muži A
19:00 - 20:30
SCX VytěžovákBrankáři - Blažek
16:30 - 18:00
Brankáři - Blažek
18:00 - 19:30
st
10. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "U19"
15:00 - 16:30
SCX 2012
17:30 - 19:00
SCX 2011
17:30 - 19:00
SCX T2SKS "B"
10:00 - 11:30
SKS "U19"
15:00 - 16:30
SCX 2009
17:30 - 19:00
SCX 2010
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2014
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX Vytěžovák
čt
11. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1
SCX T2Mladší dorost
17:30 - 19:00
SCX UMTXAVEROV x D. POČERNICE
16:30 - 17:00
SCX 2017
17:00 - 18:30
SCX 2018
17:00 - 18:30
Muži A
19:00 - 20:30
SCX Vytěžovák

12. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice TSCX 2010
16:30 - 18:00
SCX 2012
17:15 - 18:30
SCX T1SKS "B"
10:00 - 11:30
SCX T2SKS "U19"
15:00 - 16:30
SCX 2016
17:30 - 19:00
SCX 2013
17:30 - 19:00
SCX UMTSCX 2009
16:30 - 18:00
SCX 2010
16:30 - 18:00
SCX 2012
18:00 - 19:30
SCX 2011
18:00 - 19:30
Muži A | Viktoria Žižkov B - Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
19:30 - 21:45
SCX VytěžovákSCX 2014
17:30 - 19:00
so
13. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "U19" | SKS 19 - Zlín
12:30 - 14:45
SCX T2SKS "B"
09:30 - 11:00
SCX UMTSCX 2015 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Sportovní klub Zbraslav, z.s.
08:30 - 10:45
SCX 2016 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Sportovní klub Zbraslav, z.s.
08:30 - 10:45
SCX 2009 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - "Fotbalová akademie Praha" z.s.
10:45 - 13:00
SKS "U17" | SKS U 17 - Zlín
14:45 - 17:00
Mladší dorost | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - TJ AVIA Čakovice, z.s. "B"
15:15 - 17:30
SCX 2010 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - Jižní Město Chodov
17:30 - 19:45
SCX Vytěžovák
ne
14. 4.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Běchovice T
SCX T1SKS "B" | SKS B tým - Karlovy Vary
09:45 - 12:00
SCX T2SCX 2009 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FC TEMPO PRAHA
13:00 - 15:15
Muži A | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FC Háje JM
16:00 - 18:15
SCX UMTSCX 2014 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - ČAFC Praha
08:30 - 10:45
SCX 2010 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FC TEMPO PRAHA
15:15 - 17:30
Muži A | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - FC Háje JM
16:00 - 18:15
SCX Vytěžovák